2021-04-18 18:49


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Podest drewniany impregnowany 50 cm x 50 cm

Nr produktu: 6173454

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Podesty

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6173454

Cechy

Impregnowany podest drewniany jest wykonany z pięciu desek sosnowych wysokiej jakości. Dzięki drobnemu ryflowaniu nadano mu nie tylko ciekawy kształt, ale także antypoślizgową fakturę. Deski zostały poddane impregnowaniu ciśnieniowemu, które znacznie wzmacnia ich trwałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych oraz szkodliwych grzybów i owadów. Podest ma przyjemną, jasnozieloną barwę.

Zastosowanie

Podest drewniany, impregnowany ciśnieniowo, może posłużyć do wyłożenia balkonu, tarasu, a także innych miejsc o podobnym zastosowaniu. Regularne kształty oraz łatwość montażu sprawiają, że nawet na dużej powierzchni da się go ułożyć w krótkim czasie. Powierzchnia do montażu musi być równa i płaska. Podest drewniany stanowi dobrą alternatywę dla płytek granitowych.

Zalety

Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości drewna oraz poddaniu impregnacji podest ten jest inwestycją na długie lata. Podobnie jak w przypadku podestu tarasowego WPC, bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Nie wymaga on również konserwacji. Raz położony, będzie nie tylko praktycznym, ale i estetycznym elementem miejsca, w którym się znajdzie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Materiał:sosna
System klik:Nie
Wymiar (dł. x szer.):50 x 50 cm
Grubość:3,2 cm
Kolor:zielony
Wykończenie powierzchni:Impregnowane ciśnieniowo
Wymiary i waga (netto):
Waga:3,50 kg
Wysokość:3,2 cm
Szerokość:50,0 cm
Głębokość / Grubość:50,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry