2020-12-05 16:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Podest bangkirai 6 łat 30x30x2,1cm

Nr produktu: 3004223
  • Nie wymaga impregnacji
  • Montaż na praktyczne zaczepy
Opis produktu
14,99 zł Oszczędzasz 60%
5,98
66,44 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 9 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3004223

Podest przeznaczony do stosowania na balkony i tarasy, szybki montaż za pomocą wpustów na bokach, nie wymaga mocowania do podłoża, możliwe docinanie. Graniczne temperatury stosowania: od +10°C do 30°C. Zalecane usunięcie produktu na czas, gdy temperatura na zewnątrz jest poz tymi wartościami. Produkt wykonany z naturalnego drewna, którego wierzchnia warstwa ulega naturalnemu procesowi patynowania, co nie ma wpływu na na obniżenie parametrów technicznych drewna i prces starzenia biologicznego. W celu utrzymania naturalnego koloru oraz zapewnieniu dodatkowej ochrony zalecana renowacja z stosowaniem specjalnych olejów pielęgnacyjnych na zewnętrzne konstrukcje drewniane, dwa razy do roku, przed i po zimie. Cechą charakterystyczną gatunku są otwor szpilkowe o średnicy 0,5-1,5 mm powodowane przez owady penetrujące wyłącznie drewno żywych drzew oraz przewody gumożywiczne wypełnione półprzezroczystą wydzieliną, która pod wpływem ciepła wycieka i zasycha na powierzchni drewna. Wady dopuszczalne w 10% partii: pęknięcia, kieszenie żywiczne, sęki, biel, ślady po obróbce mechanicznej. Drewno narażone na skrajne warunki atmosferyczne może patynować, odkształcać, pękać oraz zmieniać swoje wymiary , są to naturalne procesy drewna i nie mogą podlegac reklamacji. Drewno nie jest materiałem jednolitym każda deska ma swoje indywidulane cechy, w zależności od warunków w jakich dane drzewo rosło, mogą występowac różnice w usłojeniu i kolorystyce. Drewno bangkirai wykazuje bardzo wysoką naturalną odporność na biodegradację. Montaż: Materiał należy sprawdzić przed montażem. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem. Rozpoczęcie montażu oznacza akceptację stan technicznego wyglądu materiału. Wszelkie uszkodzenia i nieprawidłowości należy zgłosić sprzedającemu przed zamontowaniem.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Materiał:drewno
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,00 kg
Wysokość:2,1 cm
Szerokość:30,0 cm
Głębokość / Grubość:30,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry