2020-02-20 16:10


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Płyta granitowa 30x30x2cm szara

Nr produktu: 5427877

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Płyty tarasowe i chodnikowe

Opis produktu

Nr produktu: 5427877

Cechy

Szara płyta granitowa jest wykonana z wysokiej jakości kamienia. Dzięki temu cechuje się doskonałą odpornością na wilgoć, mrozy oraz inne czynniki atmosferyczne, jak np. promieniowanie UV. Ponieważ ma mniejsze wymiary niż klasyczna płyta granitowa, często określa się ją mianem kafelków granitowych. Niezależnie od nazewnictwa jest to produkt, który wytrzyma lata nawet bardzo intensywnej eksploatacji.

Zastosowanie

Kafle granitowe służą do wyłożenia balkonu, tarasu albo wykonania elementów małej architektury ogrodowej. Podobnie jak płyta betonowa, także ta granitowa nie wymaga regularnych zabiegów konserwacyjnych, a jej szlifowana powierzchnia umożliwia łatwe utrzymanie czystości. Jest to produkt ekologiczny. Uniwersalny biały kolor pasuje do wielu aranżacji.

Zalety

Płyta granitowa to inwestycja, która po prostu się opłaca! Dzięki swoim właściwościom oraz atrakcyjnej cenie kafle granitowe są doskonałym, ekonomicznym rozwiązaniem nawet w przypadku konieczności pokrycia nimi większej powierzchni. Należy jednak pamiętać, że nie nadają się one na parkingi czy podjazdy-do wyłożenia takich obszarów lepsza będzie płyta ażurowa.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 5 z 5
  • 5(2)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
5

domowy_pizzer (2016-02-26)

PIZZA!

a ja Wam powiem, że ta płytka to idealny kamień do pieczenia pizzy :) kto by pomyślał :)

18 lub

5

Bartek (2016-02-13)

Podworzec

granit troszkę drogi, ale podwórko prezentuje sie okazale.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry