2018-07-18 07:10
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Płyta granitowa 60 cm x 40 cm x 2 cm zewnętrzna

Nr produktu: 6158539
  • Materiał: granit
  • Mrozoodporna
  • Wyjątkowo wytrzymała
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 6158539

Cechy

Granitowa płyra zewnętrzna OBI to produkt, który ma zastosowanie na tarasie, chodniku lub jako element architektury ogrodowej. Wykonana jest z kamienia naturalnego najwyższej jakości, dzięki czemu cechuje ją duża wytrzymałość, odporność na warunki atmosferyczne i na ścieranie. Podobnie jak płyta betonowa, nie wymaga regularnych konserwacji.

Zastosowanie

Płytki granitowe OBI mają wykończenie szlifowane. Dzięki swojej neutralnej, szarej kolorystyce pasują do różnego rodzaju otoczenia, zapewniając mu estetyczny wygląd. Jeśli teren, na którym mają zostać położone, nie jest równy, można dodatkowo użyć płyt granitowych tego samego producenta, ale o innych rozmiarach, co pomoże w wykonaniu równej i regularnej powierzchni.

Zalety

Podobnie jak płyta ażurowa, także płytka granitowa jest inwestycją na długie lata. Atrakcyjna cena sprawia, że koszty pokrycia nią nawet większych powierzchni są bardzo niskie, dlatego OBI płytki granitowe stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu sytuacjach. Łącząc je z innymi płytkami o odmiennych kolorach, można ułożyć ciekawy, wpadający w oko wzór i stworzyć pomysłową aranżację.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

wykończenie:
szlifowana
rodzaj:
płyty tarasowe
kolor:
szary
materiał:
kamień naturalny
grubość:
2 cm
wymiar:
60 x 40 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
12,9 kg
Wysokość:
2,0 cm
Szerokość:
60,0 cm
Głębokość / Grubość:
40,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry