2017-09-22 08:29
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Płyta MDF, surowa, gr. 18 mmArt.Nr. 4784914

  • Do użytkowania w warunkach suchych
  • Łatwa obróbka
Opis produktu
35,99
35,99 zł / m2

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m2

Twoja ilość*:

do zapłaty:

W markecie OBI Warszawa Puławska

36 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4784914

Cechy

Płyta MDF surowa to płyta drewnopodobna, używana jako substytut naturalnego drewna. Jej dużą zaletą jest możliwość łatwej obróbki oraz elastyczność-może być stosowana do powierzchni zakrzywionych. Dzięki temu pomoże stworzyć nawet najbardziej nietypowe aranżacje zabudowy meblowej. Cechuje się dużą twardością oraz wytrzymałością, co przekłada na żywotność mebli.

Zastosowanie

Płyty MDF używane są do produkcji artykułów stolarki budowlanej, jak drzwi, a także konstrukcji mebli, blatów kuchennych i roboczych. Wykorzystywane są również podczas wykańczania wnętrz. Bardzo dobrze sprawdzają się w warunkach suchych. Gładka powierzchnia płyty MDF umożliwia jej laminowanie, pokrywanie farbą lub lakierem, stosowanie filmu czy okleiny. Tego typu zabiegi nadają płycie dodatkowe właściwości oraz wzmacniają jej trwałość.

Zalety

Płyta MDF surowa wykorzystywana jest zarówno w produkcji masowej, jak i przez osoby prywatne. W warsztatach majsterkowiczów i stolarzy-amatorów znajduje się zawsze pod ręką, podobnie jak sklejka, deski z drewna naturalnego czy zaślepki. Została zakwalifikowana do klasy higieny E1, co oznacza, że jest materiałem praktycznie wolnym od wydzielania formaldehydu. Dostępna w OBI w bardzo przystępnej cenie.

Dane produktu

Produktmerkmale

rodzaj:
płyty wiórowe i MDF

Wymiary i waga (netto):

Waga:
14,4 kg
Wysokość:
2,62 m
Szerokość:
2,07 m
Głębokość / Grubość:
1,9 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry