2020-04-04 23:57


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Obrzeże meblowe, kolor wenge, szer. 21 mm

Nr produktu: 5313945
  • Z warstwą termotopliwego kleju
  • Szybki i łatwy montaż
Opis produktu
1,99
1,99 zł / mb

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

mb

Twoja ilość*:

Do zapłaty:

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

96 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5313945

Cechy

Obrzeże meblowe umożliwia eleganckie i stylowe wykończenie płyt meblowych oraz konstrukcyjnych. Praktyczny, solidny sposób mocowania łączy obrzeża z płytami w nierozerwalną całość, skutecznie chroniąc przed wpadaniem brudu za meble, zapobiegając spływaniu cieczy oraz zabezpieczając przed wnikaniem wilgoci w płytę. Jest bardzo wytrzymałe na uderzenia i zarysowania.

Montaż

Obrzeże meblowe znajduje zastosowanie w wykończeniu płyt meblowych i konstrukcyjnych, a także blatów roboczych i kuchennych. Może być stosowane do drewna naturalnego lub płyt drewnopochodnych. Warstwa termotopliwego kleju znacznie ułatwia proces montażu. Wystarczy przyłożyć obrzeże do płyty i docisnąć do niego na chwilę ciepłe żelazko. Pod wpływem temperatury klej stopi się, trwale łącząc obrzeże z płytą.

Zalety

Obrzeża meblowe są niewielkim wydatkiem, a dodają estetyki blatom i płytom. Ze względu na duży wybór kolorów i wzorów, są one stosowane w kuchniach i pomieszczeniach o różnych wystrojach. Dzięki ochronie, jaką zapewniają obrzeża, znacznie wydłuża się czas eksploatacji blatów, na których zostały one zamontowane.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:Obrzeża meblowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:10g
Szerokość:2,1cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry