2020-05-28 18:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Płyta gipsowo-kartonowa Mini A13 600 x 900 x 12,5 mm

Nr produktu: 5412739

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Płyty katon gips

Opis produktu

Nr produktu: 5412739

Cechy

Płyty gipsowo-kartonowe to doskonały materiał do szybkiego wykończenia wnętrz oraz prac remontowych. Z płyt g-k można zbudować ścianki działowe, zamontować sufit podwieszany, zabudować poddasze, wykonać suche tynki, przyklejane bezpośrednio do muru albo wyrównać krzywe ściany. Knauf Mini A13 to poręczna płyta o wymiarach mniejszych od standardowych, dzięki czemu łatwo ją przenosić jednej osobie i przewozić samochodem. Nie odkształca się i stanowi bardzo dobre podłoże pod szpachlowanie całopowierzchniowe, malowanie i tapetowanie.

Zastosowanie

Knauf Mini A13 o wymiarach 600 x 900 x 12,5 mm i krawędzi podłużnej HRAK to płyta gipsowo-kartonowa, którą można stosować we wszystkich rodzajach suchej zabudowy w pomieszczeniach o wilgotności powietrza poniżej 70%. Doskonale sprawdzi się do montażu ścianek działowych na szkielecie metalowym, sufitów podwieszanych, zabudowy poddasza, wykonania przedścianek oraz suchych tynków. Po nafrezowaniu może być użyta do wykonania elementów łukowych. Nie odkształca się i jest niepalna. Niewielki format płyty ułatwia jej transport oraz przenoszenie na placu budowy. Stanowi bardzo dobre podłoże pod szpachlowanie całopowierzchniowe, malowanie i tapetowanie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Zastosowanie:Płyta standardowa
Wymiary i waga (netto):
Waga:3,83 kg
Wysokość:90,0 cm
Szerokość:60,0 cm
Głębokość / Grubość:1,2 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 5 z 5
  • 5(2)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

  • Sortuj według:
5

Igor (2016-02-16)

stabilna i pomocna

Płyta przydatna, łatwa w montażu świetnie się trzyma. Znalazła zastosowanie przy remoncie jako pokrycie sufitu podwieszanego.

6 lub

5

jankoo5 (2015-12-07)

Zdała egzamin

Płytę gipsowo-kartonową A13 HRAK zwykłą, marki Knauf zastosowałem w pokoju dziecinnym. Mam dwóch budrysów i żeby się nie kłócili o teren, przegrodziłem im pokój i każdy ma swój kąt. Płyta zdała egzamin. Budowa była szybka, a pokrycie jej tapetą nie sprawiło kłopotu.

14 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry