2021-05-09 16:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Płyta gipsowo-kartonowa impregnowana Mini Ha13 600 x 900 x 12,5 mm

Nr produktu: 5697362

  • Przeznaczona do stosowania jako okładzina w systemach suchej zabudowy
  • Krawędź podłużna spłaszczona, półokrągła
  • Zmniejszone wchłanianie wilgoci
Opis produktu
9,99
9,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

następnego dnia od godziny 8 w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

72 produkty dostępne

Dostawa pod wskazany adres

Opis produktu

Nr produktu: 5697362

Cechy

Płyty gipsowo-kartonowe to doskonały materiał do szybkiego wykończenia wnętrz oraz prac remontowych. Płyta impregnowana Knauf Mini HA 13 sprawdzi się znakomicie w pomieszczeniach o okresowo podwyższonej wilgotności powietrza do 85%, w takich jak łazienki i kuchnie. Przeznaczona jest do budowy ścianek działowych, montażu sufitów podwieszanych, zabudowy poddasza oraz do wykonania suchych tynków i przedścianek. Knauf Mini HA13 to poręczna płyta o wymiarach mniejszych od standardowych, dzięki czemu łatwo ją przenosić jednej osobie. Nie odkształca się i stanowi bardzo dobre podłoże pod szpachlowanie całopowierzchniowe, malowanie, tapetowanie oraz układanie glazury.

Zastosowanie

Knauf Mini HA13 o wymiarach 600 x 900 x 12,5 mm o krawędzi podłużnej HRAK to zaimpregnowana płyta gipsowo-kartonowa, którą można stosować we wszystkich rodzajach suchej zabudowy w pomieszczeniach o okresowej wilgotności powietrza poniżej 85%. Doskonale sprawdzi się w kuchniach i łazienkach do montażu ścianek działowych na szkielecie metalowym i drewnianym, sufitów podwieszanych, zabudowy poddasza, wykonania przedścianek oraz suchych tynków. Po nafrezowaniu może być użyta do wykonania elementów łukowych. Nie odkształca się i jest niepalna. Niewielki format płyty ułatwia jej transport oraz przenoszenie na placu budowy. Stanowi bardzo dobre podłoże pod szpachlowanie całopowierzchniowe, malowanie, tapetowanie oraz układanie glazury.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Zastosowanie:pomieszczenia o dużej wilgotności
Wymiary i waga (netto):
Waga:4,16 kg
Wysokość:90,0 cm
Szerokość:60,0 cm
Głębokość / Grubość:1,2 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry