2018-06-19 20:27
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Knauf Płyta gipsowo-kartonowa A13 HRAK zwykła 600 mm x 900 mm x 12,5 mm

Nr produktu: 5412739
 • Przeznaczona do stosowania jako okładzina w systemach suchej zabudowy
 • Krawędź podłużna spłaszczona, półokrągła
Opis produktu
8,49
8,49 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

153 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5412739

Knauf Płyta gipsowo-kartonowa A13 HRAK zwykła to płyta budowlana wykonana z gipsu, a jej powierzchnia obłożona jest specjalnym kartonem. Płyty mocuje się do metalowej albo drewnianej konstrukcji nośnej, tworząc z nich tak zwaną zabudowę suchą. Płyty gipsowo-kartonowe marki Knauf można też przyklejać bezpośrednio do podłoża, stosując specjalny klej gipsowy.

Cechy

Płyta gipsowo-kartonowa A13 HRAK to zwykła płyta obłożona kartonem w kolorze białym. HRAK oznacza, że podłużna krawędź płyty jest spłaszczona i półokrągła. Jej gładka powierzchnia stanowi doskonałe podłoże do malowania i tapetowania. Płyty gipsowo-kartonowe marki Knauf sprawdzają się też idealnie jako podłoże dla płytek ceramicznych.

Zastosowanie

Płyty gipsowo-kartonowe stosowane są obecnie w aranżacji mieszkań i domów jednorodzinnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. To dzięki nim można tworzyć eleganckie i często niepowtarzalne aranżacje pomieszczeń. Nadają się idealnie do budowania niezwykle ciekawych architektonicznie sufitów i pozwalają na tworzenie niestandardowych rozwiązań ścian. Dzięki nim można ukryć w ścianach wiele instalacji i urządzeń, co wykonuje się łatwo i szybko.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
płyta standardowa

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,83 kg
Wysokość:
90,0 cm
Szerokość:
60,0 cm
Głębokość / Grubość:
1,2 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 5 z 5
 • 5(2)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Igor (2016-02-16)

stabilna i pomocna

Płyta przydatna, łatwa w montażu świetnie się trzyma. Znalazła zastosowanie przy remoncie jako pokrycie sufitu podwieszanego.

5 lub

5

jankoo5 (2015-12-07)

Zdała egzamin

Płytę gipsowo-kartonową A13 HRAK zwykłą, marki Knauf zastosowałem w pokoju dziecinnym. Mam dwóch budrysów i żeby się nie kłócili o teren, przegrodziłem im pokój i każdy ma swój kąt. Płyta zdała egzamin. Budowa była szybka, a pokrycie jej tapetą nie sprawiło kłopotu.

13 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry