Półka samowisząca biała 24 cm x 24 cm
Nr produktu: 5210851Opis produktu
Nr produktu: 5210851
Cechy
Półka samowisząca biała jest wykonana z solidnego materiału. Estetyczna, o prostej, kwadratowej formie. Jest bardzo łatwa i szybka w montażu, a dzięki ukrytemu systemowi mocowania nie widać wsporników, nie są także potrzebne zaślepki do ukrycia śrub lub wkrętów. Półka biała nie wymaga stosowania profili. To produkt gotowy do natychmiastowego zawieszenia i użytkowania.
Zastosowanie
Ze względu na walory estetyczne, półka samowisząca doskonale pasuje do każdego wnętrza. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na książki, płyty CD, a także do eksponowania pamiątek i ozdób. System mocowania gwarantuje jej stabilność na każdym rodzaju ściany. Maksymalny ciężar, który można na niej umieścić, wynosi 35 kg. Znajduje zastosowanie w domach, biurach, firmach, na wystawach itp.
Zalety
Prosty design, łatwy montaż i stabilność to główne zalety, jakie posiada ta biała półka bez widocznych mocowań. Polecana jest każdemu, kto chce uzyskać maksymalny efekt estetyczny przy minimalnym nakładzie pracy i bez zbędnych kosztów. Półka samonośna jest rozwiązaniem, które może stanowić jeden z kluczowych elementów aranżacji wnętrza każdego rodzaju.
Dane wytwórcy
DOMAX SP. Z O.O.
Al.ParkuKrajobrazowego 109
84-207 Łężyce, Koleczkowo
handlowy@domax.com
5907708144683,8711253720974
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 3,8 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Obszar zastosowania: | Spody regałów i budowa mebli |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 970 g |
| Wysokość: | 3,8 cm |
| Szerokość: | 25,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,0 cm |










