Półka samowisząca biała 118 cm x 24 cm
Nr produktu: 5211008Opis produktu
Nr produktu: 5211008
Półka samowisząca biała, o wymiarach: 118 cm x 24 cm.
Jest to samowisząca, stabilna półka o maksymalnym obciążeniu do 35 kg. Dzięki starannemu wykonaniu i prostej formie, półka doskonale pasuje do każdego wnętrza.
Jest szybka i prosta w montażu, może ją zawiesić właściwie każdy.
Doskonale sprawdzi się jako podpora np. pod książki lub płyty.
Ukryty system mocowania pozwala uniknąć widocznych wsporników.
Dane wytwórcy
DOMAX SP. Z O.O.
Al.ParkuKrajobrazowego 109
84-207 Łężyce, Koleczkowo
handlowy@domax.com
5907708146120,8711253975794
Dane produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Grubość: | 3,8 cm |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Obszar zastosowania: | Spody regałów i budowa mebli |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,76 kg |
| Wysokość: | 3,8 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,0 cm |






