2018-12-12 22:10
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Półka regałowa buk 80 cm x 20 cm

Nr produktu: 4047544
16,99
16,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

16 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4047544

Cechy

Półka regałowa buk 80 cm x 20 cm jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne, a także na wchłanianie brudu i plam powstałych z różnych cieczy. Duża wytrzymałość sprawia, że można bez obaw umieścić na niej nawet cięższe przedmioty. Opcja montażu na wspornikach daje niemal nieograniczone możliwości kompozycji, co pozwala dostosować ją do rozmaitych projektów aranżacji wnętrza.

Zastosowanie

Płyta meblowa buk jest dwustronnie laminowana i łatwa do utrzymania w czystości. Stanowi prosty sposób na wykonanie praktycznego mebla, zapewniającego dodatkową powierzchnię do przechowywania-zarówno w domu, jak i w przestrzeniach użytkowych. Można ją przycinać w zależności od potrzeb. Doskonale nadaje się do stosowania w mieszkaniu, jak również w magazynie, na balkonie czy w piwnicy.

Zalety

Podobnie jak płyta laminowana biała czy surowa płyta MDF, półka regałowa posłuży do łatwej, samodzielnej konstrukcji mebli zarówno przez profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Dzięki niewielkiej wadze (1,9 kg) można nią łatwo operować. Duża wytrzymałość i odporność na czynniki niszczące sprawiają, że jest ona doskonałym materiałem do stworzenia regału lub półki, które będą służyć przez długie lata.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
z płyty laminowanej
kolor:
buk
długość:
80 cm
szerokość:
20 cm
grubość:
1,8 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,90 kg
Wysokość:
80,0 cm
Szerokość:
20,0 cm
Głębokość / Grubość:
1,8 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Izydor (2016-03-03)

w drewnie jest moc

Półka bardzo wytrzymała. świetnie utrzymuje ciężkie przedmioty. Nareszcie porządek w piwnicy

32 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry