2019-12-14 19:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Półka regałowa biała 80 cm x 20 cm

Nr produktu: 4047494
12,99
12,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

32 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4047494

Cechy

Półka regałowa biała 80 cm x 20 cm jest wykonana z wytrzymałej, czterostronnie laminowanej płyty. Jest odporna na wchłanianie brudu, zaplamienie przez różnego rodzaju ciecze oraz na wpływ pary i wilgoci, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości. Powinna być montowana za pomocą wsporników. Waży 1,90 kg.

Zastosowanie

Półka meblowa stosowana jest do konstrukcji praktycznych, tworzących dodatkową powierzchnię do przechowywania przedmiotów. Może być używana w magazynach, w firmach, a także przez osoby prywatne. Znajdzie zastosowanie zarówno w mieszkaniu, jak i w piwnicy, warsztacie, domku działkowym czy na balkonie. Podobnie jak sklejka liściasta czy płyta OSB 3, cechuje się dużą wytrzymałością i świetnie utrzymuje nawet znaczne ciężary.

Zalety

Duża wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne sprawiają, że ta półka regałowa to inwestycja na długie lata. Ponieważ jest łatwa do przycięcia, można ją dopasować do każdego projektu. To doskonały wybór wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa przestrzeń w postaci solidnej półki.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
z płyty laminowanej
kolor:
biały
długość:
80 cm
szerokość:
20 cm
grubość:
1,8 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,90 kg
Wysokość:
80,0 cm
Szerokość:
20,0 cm
Głębokość / Grubość:
1,8 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

Izydor (2016-03-03)

w drewnie jest moc

Półka bardzo wytrzymała. świetnie utrzymuje ciężkie przedmioty. Nareszcie porządek w piwnicy

43 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry