2019-04-22 18:11
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Terakota Alpina miel 20,5 cm x 61,5 cm imitacja drewna

Nr produktu: 6185128

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Płytki podłogowe

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6185128

Cechy

Terakota Alpina, wyprodukowana przez renomowaną firmę Egen, to prostokątne płytki podłogowe doskonałej jakości. Cechuje je wysoka klasa ścieralności IV oraz antypoślizgowość określona na poziomie R9. Ich gładka, matowa powierzchnia imituje jasne drewno, dzięki czemu ułożona z płytek Alpina posadzka przypomina parkiet wykonany z desek z drewna naturalnego. Są to płytki podłogowe nierektyfikowane.

Zastosowanie

Płytki Egen są stosowane do tworzenia posadzki we wszystkich typach pomieszczeń-od łazienki po sypialnię. Sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach prywatnych, jak również w biurach i urzędach, miejscach użyteczności publicznej oraz kinach, muzeach itp. Terakota Alpina nie powinna być jednak używana w miejscach o szczególnym natężeniu ruchu.

Zalety

Wyprodukowana przez Egen terakota Alpina to sposób na stworzenie solidnej posadzki. Ze względu na swój kolor, te płytki podłogowe pasują szczególnie do wnętrz o jasnej kolorystyce oraz nowoczesnej aranżacji. Można łączyć je z innymi płytkami podłogowymi z kolekcji, co pozwala na ułożenie interesujących wzorów.

W paczce 9 sztuk.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
22,0 kg
Wysokość:
61,5 cm
Szerokość:
20,5 cm
Głębokość / Grubość:
9 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry