Płytka podłogowa Timber roble 20,5 cm x 61,5 cm
Nr produktu: 6185177Opis produktu
Nr produktu: 6185177
Płytka podłogowa TIMBER roble 20,5 cm x 61,5 cm
Matowa płytka podłogowa charakteryzująca się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience lub kuchni. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Współczynnik antypoślizgowości dla tej płytki wynosi R9. Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.
W paczce 9 sztuk.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Strefy wewnętrzne |
| Mrozoodporny: | Niemrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 22,0 kg |
| Wysokość: | 20,5 cm |
| Szerokość: | 61,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |








