Płytka podłogowa Rockstar grafit 30 x 30 cm
Nr produktu: 6977698Opis produktu
Nr produktu: 6977698
Płytka podłogowa ROCKSTAR grafit 30 cm x 30 cm
Gres szkliwiony charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i matową powierzchnią. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, w kuchni, a także na tarasie. Gres ma właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Współczynnik antypoślizgowości dla tej płytki wynosi R10. Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.
W paczce 15 sztuk.
Dane wytwórcy
Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Piotrkowska 61
26-300 Opoczno
esklep@paradyz.com.pl
5902610586590,5900139032284
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 24,0 kg |
| Wysokość: | 30,0 cm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |










