Płytka podłogowa Marilla sabbia 11 x 60 cm
Nr produktu: 6583470Opis produktu
Nr produktu: 6583470
Płytka podłogowa mrozoodporna MARILLA sabbia 11 x 60 cm.Jeśli ważna jest dla Ciebie autentyczność, bliskość przyrody i stonowane aranżacje, to MARILLA będzie doskonałym wyborem. Ciepłe, dopełniające się, różnorodne odcienie drewna, usłojenie i linie oddające strukturę powierzchni, wszystko tworzy przepiękną stylistykę drewna. Co ważne, można układać zarówno na ścianach, jak i podłogach. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Piękno w naturalnym wydaniu
Wnętrza wypełnione drewnem charakteryzuje przytulność i harmonia. Naturalne drewno nie sprawdza się jednak w każdych warunkach, w przeciwieństwie do u, któremu nie straszna wilgoć, czy mróz. MARILLA wniesie do wnętrza lub otoczenia zewnętrznego, urok pierwotnej przyrody. Doskonale wpisze się w przestrzenie rustykalne, ale też nowoczesne i minimalistyczne. Przepiękna, niezwykle autentyczna stylistyka drewna, wypełni Twoją przestrzeń ciepłem i doda jej lekkości. możesz ułożyć poziomo, pionowo, w jodełkę, tak by jak najlepiej dostosować do swoich potrzeb.
Mrozoodporny i antypoślizgowy
ze względu na wysoką, czwartą klasę ścieralności nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Współczynnik antypoślizgowości wynosi R9. Położenie u o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia. Nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest mrozoodporny i wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych. Łączy znakomite parametry użytkowe z efektowym wyglądem o matowym wykończeniu. W paczce znajduje się 11 sztuk.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
CERRAD SP. Z O.O.
Radomska 49 B
27-200 Starachowice
cerrad@cerrad.pl
5902510808365
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 13,4 kg |
| Wysokość: | 11,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |



































