Gres szkliwiony Walk grey 60 x 120 cm
Nr produktu: 6549281Opis produktu
Nr produktu: 6549281
Gres szkliwiony WALK grey 60 cm x 120 cm
Matowy gres szkliwiony w szarym kolorze to nowoczesny design i wysoka wytrzymałość.
Nowoczesny design
Matowy gres z serii Walk jest w szarym kolorze o niejednolitym barwieniu, które przypomina wygląd betonu. Płytki idealnie sprawdzą się w nowoczesnej łazience, kuchni, tarasie czy innym pomieszczeniu zaprojektowanym w stylu industrialnym. Gres stworzy spójną kompozycję z dodatkami i meblami w stonowanej kolorystyce lub będzie efektownie kontrastować z wyrazistymi kolorami jak złoto czy czerwień. Wytrzymałe płytki do wnętrz i na zewnątrz
Matowy gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu).
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5901503212691
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 16,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10 mm |























