Gres szkliwiony Valencia Silver 60 x 120 cm
Nr produktu: 6886907Opis produktu
Nr produktu: 6886907
Gres szkliwiony Valencia Silver 60x120 1,44m2/krt
Uniwersalna i minimalistyczna kolorystyka gresu odzwierciedla wygląd marmuru. Może zmieniać się wraz z kolejnymi pomysłami aranżacyjnymi. Urządzenie wnętrza, czy przestrzeni zewnętrznej z wykorzystaniem gresu VALENCIA to inwestycja na lata.
Ponadczasowa elegancja
Jasna, stonowana kolorystyka nie podda się chwilowym modom, będzie wciąż w trendach. Bezpieczne rozwiązanie przełamuje wyraziste, jaśniejsze użylenie, dodając całości charakteru i szlachetności. Dzięki temu gres jest wierną, udaną imitacją wyglądu kamienia, jakim jest marmur. Doda wnętrzu wyrafinowania i elegancji. Sprawdzi się zarówno w kuchni, jadalni, łazience, jak i na tarasie lub balkonie.
Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Matowy gres ma rektyfikowane krawędzie (został przycięty mechaniczne do jednego wymiaru), dzięki czemu możemy stworzyć gładką powierzchnię z wąską fugą. Ze względu na 4 klasę ścieralności można go stosować do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych. Nadaje się więc zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. W paczce znajdują się 2 sztuki o wymiarach 60 x 120 cm (1,44 m2). Zobacz więcej płytek podłogowych na Obi.pl - kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750718069
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 15,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |








