Gres szkliwiony Tasmania carpet 59,8 x 59,8 cm
Nr produktu: 7034796Opis produktu
Nr produktu: 7034796
Gres szkliwiony TASMANIA carpet 59,8 cm x 59,8 cm
Ten nietuzinkowy gres będzie oryginalną ozdobą Twojego wnętrza.
Oryginalny design
Płytki w jasnych kolorach rozjaśnią wnętrze i wizualnie je powiększą. Subtelny, industrialny wzór zachwyca oryginalnością kompozycji i pięknie skomponowaną gamą kolorów. Płytki sprawdzą się zarówno w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach jak i w klasycznych w stylu glamour.
Warto połączyć gres z innymi elementami serii Tasmania, tworząc interesującą, harmonijną aranżację. Zobacz wszystkie produkty dostępne z tej serii na OBI. pl - kliknij tutaj.
Do kładzenia na ścianach i podłogach
Gres matowy możesz ułożyć zarówno na ścianach jak i na podłogach. Dzięki mrozoodporności możesz położyć gres również na ścianie zewnętrznej. Wysoka, czwarta klasa ścieralności zapewnia dużą wytrzymałość i odporność. Dzięki warstwie szkliwa gres zachowa oryginalny kolor przez cały czas eksploatacji. Płytki będą się efektownie prezentować zarówno w kuchni, łazience czy w holu. Duże możliwości aranżacyjne zapewnia to, że płytka jest rektyfikowana - przycięta tak aby móc zastosować wąską fugę. Możesz więc uzyskać efekt jednolitej powierzchni, niedzielonej siatką fugi.
W paczce znajduje się 5 sztuk (1,79 m2). Wymiary: 59,8 x 59,8 cm
Dane wytwórcy
Tubądzin Management GroupSp. z o.o.
Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
tubadzin@tubadzin.pl
5900199221741
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,6 kg |
| Wysokość: | 59,8 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |










