Gres szkliwiony Taruswood brown 30 x 60 cm
Nr produktu: 7272966Opis produktu
Nr produktu: 7272966
Gres szkliwiony Taruswood brown 30 x 60 cm
Matowy gres marki Paradyż to wysokiej jakości polski produkt, który doskonale imituje naturalne drewno, łącząc estetykę z funkcjonalnością. Płytka o grubości 7 mm charakteryzuje się klasą ścieralności 4, co sprawia, że jest odporna na codzienne użytkowanie, idealna zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i komercyjnych o średnim natężeniu ruchu. Dzięki antypoślizgowości na poziomie R9 zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, co czyni ją odpowiednim wyborem do różnych przestrzeni, w tym wilgotnych, takich jak łazienki czy kuchnie. W paczce znajduje się 8 sztuk.
Dane wytwórcy
Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Piotrkowska 61
26-300 Opoczno
esklep@paradyz.com.pl
5900139032680,5900139015560
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,51 kg |
| Wysokość: | 30,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |





















