Gres szkliwiony Sverigo honey 9,2 x 60 cm
Nr produktu: 7016199Opis produktu
Nr produktu: 7016199
Gres szkliwiony Sverigo honey 9,2 cm x 60 cm
Gres matowy szkliwiony charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.
Płytka rektyfikowana, co oznacza, że przy układaniu można zastosować wąską fugę.
W paczce 11 sztuk.
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5901503224144
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 8,6 kg |
| Wysokość: | 9,2 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |


















