Gres szkliwiony Sigurd wood brown 15,5 x 62 cm
Nr produktu: 7035520Opis produktu
Nr produktu: 7035520
Gres szkliwiony SIGURD WOOD brown 15,5 cm x 62 cm
Matowy gres szkliwiony charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Współczynnik antypoślizgowości dla tej płytki wynosi R9. Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.
W paczce 14 sztuki.
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5907518309081,5907518305625
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 18,4 kg |
| Wysokość: | 15,5 cm |
| Szerokość: | 62,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |
























