Gres szkliwiony Rokton beige 30 x 30 cm
Nr produktu: 7261290Opis produktu
Nr produktu: 7261290
Gres szkliwiony Rokton beige 30 x 30 cm/b>
Matowy gres szkliwiony Rokton o wymiarach 30 x 30 cm to uniwersalny i praktyczny wybór do różnorodnych przestrzeni. Klasa antypoślizgowości R10 sprawia, że Rokton Beige doskonale sprawdzi się w miejscach o podwyższonej wilgotności, łazienki, tarasy, czy wejścia do budynków. Dodatkowo, klasa ścieralności 4 zapewnia jej wyjątkową odporność na zużycie, co jest szczególnie ważne w przypadku intensywnie użytkowanych przestrzeni. Strukturalna powierzchnia nie tylko dodaje charakteru, ale również zwiększa komfort użytkowania. W paczce znajduje się 15 sztuk.
Dane wytwórcy
Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Piotrkowska 61
26-300 Opoczno
esklep@paradyz.com.pl
5900139030785,5900139014020
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,60 kg |
| Wysokość: | 8 mm |
| Szerokość: | 30,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,0 cm |






