Gres szkliwiony Ranger grey 59,7 cm x 59,7 cm
Nr produktu: 7129646Opis produktu
Nr produktu: 7129646
Gres szkliwiony Ranger grey 59,7 cm x 59,7 cm
Matowy gres szkliwiony charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Płytka rektyfikowana, czyli przycięta mechanicznie do jednego wymiaru. Dzięki temu, przy układaniu można zastosować wąską fugę.
W paczce 5 sztuk.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
CERRAD SP. Z O.O.
Radomska 49 B
27-200 Starachowice
cerrad@cerrad.pl
5903313343190
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,8 kg |
| Wysokość: | 59,7 cm |
| Szerokość: | 59,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |










