Gres szkliwiony Pueblo beige 59,8 x 119,8 cm
Nr produktu: 7182959Opis produktu
Nr produktu: 7182959
Gres szkliwiony Pueblo beige 59,8 cm x 119,8 cm
Pueblo beige łączy w sobie wygląd eleganckiego naturalnego kamienia z wyjątkową trwałością i łatwością w utrzymaniu. Jest doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną stworzyć wyjątkowe wnętrza, odzwierciedlające harmonię z naturą.
Gres szkliwiony
Gres szkliwiony to nie tylko piękne wzornictwo, ale także wiele praktycznych zalet. Szkliwo nadaje płytkom ochronę przed wilgocią, trwałymi plamami i zarysowaniami, co sprawia, że są one łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu. Dodatkowo, szkliwo nadaje powierzchni płytek subtelną połyskującą fakturę, co dodaje im elegancji i wyjątkowego uroku.
Wytrzymałość
Klasa ścieralności IV gwarantuje, że gres jest odporny na zarysowania i ścieranie, co czyni go doskonałym wyborem zarówno do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, jak i tych o mniejszym obciążeniu.
Nowoczesny i elegancki
Gres Pueblo beige idealnie wpisuje się w różnorodne aranżacje wnętrz, dodając im wyjątkowego charakteru i uroku. Pasuje zarówno do pomieszczeń w stylu nowoczesnym jak i tych klasycznych, eleganckich.
Rektyfikowane
Płytki są rektyfikowane czyli precyzyjne przycięte, dzięki czemu ich krawędzie są idealnie proste i ostre. To pozwala na dokładne dopasowanie i ułożenie płytek z zastosowaniem wąskiej fugi, co przekłada się na estetyczny wygląd i elegancki wystrój Twojego wnętrza.
Dane wytwórcy
Tubądzin Management GroupSp. z o.o.
Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
tubadzin@tubadzin.pl
5900199258259
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 13,4 kg |
| Wysokość: | 119,8 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |
























