Gres szkliwiony półpolerowany Prime bianco 60 x 60 cm
Nr produktu: 3242369Opis produktu
Nr produktu: 3242369
Gres półpolerowany PRIME bianco 60 cm x 60 cm
Gres półpolerowany charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Płytka rektyfikowana, czyli przycięta mechanicznie do jednego wymiaru. Dzięki temu, przy układaniu można zastosować wąską fugę.
W paczce 4 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750710513
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Półpolerowana |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 29,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10 mm |








