Gres szkliwiony polerowany White Plain 60 × 120 cm
Nr produktu: 7536584Opis produktu
Nr produktu: 7536584
Gres szkliwiony polerowany White Plain 60 × 120 cm
Płytki gresowe marki Domino w formacie 60 x 120 cm to uniwersalne rozwiązanie przeznaczone do montażu zarówno na podłodze, jak i na ścianie. Dzięki grubości 10 mm oraz właściwościom mrozoodpornym, gres ten doskonale sprawdza się wewnątrz budynków - w salonach, kuchniach czy łazienkach - a także na tarasach i balkonach.
Proces rektyfikacji krawędzi pozwala na zastosowanie minimalnej spoiny, co tworzy efekt jednolitej i nowoczesnej powierzchni. Wielkoformatowy rozmiar optycznie powiększa przestrzeń, czyniąc go idealnym wyborem do wymagających projektów aranżacyjnych.
W paczce znajdują się 2 sztuki
Dane wytwórcy
Domino Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Rzeźnica 4
58-200 Dzierżoniów
sekretariat@domino.pl
5900378332824
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 11,1 kg |
| Wysokość: | 120,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10 mm |




