Gres szkliwiony polerowany Verona gold 60 x 120 cm
Nr produktu: 7075856Opis produktu
Nr produktu: 7075856
Gres polerowany VERONA gold 60 cm x 120 cm
Gres przeznaczony do położenia wewnątrz pomieszczeń na podłogach i ścianach. Został zaprojektowany w bardzo ciekawym, naturalnym stylu. Jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwy w zachowaniu czystości oraz mrozoodporny. Można go położyć w kuchni, łazience lub korytarzu. Sprawdzi się doskonale do nowoczesnych wnętrz. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu).
Płytka rektyfikowana, czyli przycięta mechanicznie do jednego wymiaru. Dzięki temu, przy układaniu można zastosować wąską fugę.
W paczce 2 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750721946
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 11,5 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |












