Gres szkliwiony polerowany Toronto white 60 x 120 cm
Nr produktu: 7035538Opis produktu
Nr produktu: 7035538
Gres polerowany TORONTO white 60 cm x 120 cm
Gres polerowany charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu).
Płytka rektyfikowana, czyli przycięta mechanicznie do jednego wymiaru. Dzięki temu, przy układaniu można zastosować wąską fugę.
W paczce 3 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750721731
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 10,5 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |








