Gres szkliwiony polerowany Solenna Bianco 60 x 120 cm
Nr produktu: 7595721Opis produktu
Nr produktu: 7595721
Gres szkliwiony polerowany Solenna Bianco 60 x 120 cm
Gresy 60x120 cm od Polska Grupa Ceramiczna to idealne rozwiązanie do przestronnych wnętrz i nowoczesnych aranżacji. Płytki o dużym formacie wyróżniają się rektyfikacją, mrozoodpornością oraz grubością 8 mm, co zapewnia ich wyjątkową trwałość i odporność na uszkodzenia. Dzięki uniwersalnym właściwościom, świetnie sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnętrznych powierzchniach, tworząc harmonijną i elegancką przestrzeń.
W paczce znajdują się 2 sztuki.
Dane wytwórcy
PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o.
Jędrzejowska 47
93-636 Łódź
biuro@pgc.net.pl
5904063489671
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 2 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 13,0 kg |
| Wysokość: | 8 mm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 120,0 cm |






