Gres szkliwiony polerowany Royal Rosalio bianco 60 x 120 cm
Nr produktu: 7287121Opis produktu
Nr produktu: 7287121
Gres szkliwiony polerowany Royal Rosalio bianco 60 x 120 cm
Royal Rosalio Bianco o wymiarach 60 x 120 cm i grubości 9 mm to elegancka płytka o wyjątkowym połysku. Charakteryzuje się klasą ścieralności 3, co zapewnia odpowiednią odporność na zużycie. Jest mrozoodporna, co pozwala na jej stosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Płytka jest rektyfikowana, co umożliwia precyzyjne dopasowanie i estetyczny wygląd po ułożeniu, tworząc nowoczesną i elegancką przestrzeń. W paczce znajdują się 2 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750723841
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 13,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |














