Gres szkliwiony polerowany Rapid Blanco 60 x 120 cm
Nr produktu: 6845440Opis produktu
Nr produktu: 6845440
Gres polerowany RAPID BLANCO 60 x 120 cm to uniwersalny rozwiązanie, pasujące do wielu aranżacji wnętrz. Białe aranżacje zachwycają pięknem i elegancją. Gres RAPID BLANCO został zaprojektowany z myślą o miłośnikach klasycznego wzornictwa, pozbawionego zbędnych ozdobników i przepychu.
Ponadczasowy design
Charakterystyczną cechą gresu RAPID BLANCO jest ponadczasowość, poprzez położenie akcentu na prostą formę i białą kolorystykę, prezentuje się delikatnie i subtelnie. Dzięki temu pozostawia nieograniczone możliwości aranżacyjne. Możesz dobierać do niego dekory, dodatki i wykończenia w dowolnym stylu i kolorystyce. Będzie wyglądać dobrze niezależnie od panujących trendów. Sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach.
Rektyfikowany i mrozoodporny
Biały gres ma rektyfikowane krawędzie (płytka została przycięta mechaniczne do jednego wymiaru), dzięki czemu możemy stworzyć gładką powierzchnię z wąską fugą. Charakteryzuje go też odporność na uszkodzenia mechaniczne i mróz. Ze względu na wysoką klasę ścieralności jest wytrzymały, nadaje się więc do pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Przeznaczony jest do położenia wewnątrz pomieszczeń na podłogach i/lub ścianach. Może być też stosowany na zewnątrz, jednak wyłącznie na ścianach z uwagi na polerowaną powierzchnię.
Dane wytwórcy
MEGABAY S.A.
Gęsia 3lok.B1.07
20-719 Lublin
kontakt@megabay.pl
5901750718373
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,8 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10 mm |








