Gres szkliwiony polerowany Onyx light 60 x 120 cm
Nr produktu: 7231517Opis produktu
Nr produktu: 7231517
Gres szkliwiony polerowany Onyx light 60 x 120 cm
Gres polerowany onyx light to elegancka propozycja , subtelnie połyskująca powierzchnia, inspirowana szlachetnym kamieniem onyksu, wprowadza do pomieszczenia wyjątkową atmosferę i dodaje mu klasy. Dzięki precyzyjnej rektyfikacji krawędzi, możliwe jest uzyskanie niemal niewidocznych spoin, co zapewnia jednolitą i estetyczną powierzchnię. Gres ten, o grubości 7 mm, łączy w sobie delikatność z wytrzymałością, oferując klasę ścieralności 3. Oznacza to, że doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o średnim natężeniu ruchu, takich jak salony, jadalnie czy łazienki. Polerowana powierzchnia płytek odbija światło, optycznie powiększając przestrzeń i dodając jej elegancji. W paczce znajdują się 2 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750724428
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 11,5 kg |
| Wysokość: | 120,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |












