Gres szkliwiony polerowany Hamburg silver 60 x 60 cm
Nr produktu: 3309051Opis produktu
Nr produktu: 3309051
Produkt dostępny tylko online
Gres polerowany HAMBURG silver 60 x 60 cm.Ten gres będzie pasował do wnętrz, gdzie króluje oszczędność formy, wygoda i elegancja. Delikatny wzór, stylistyka przypominająca szary kamień, to nieodłącznie cechy kolekcji HAMBURG. Jest uniwersalna i daje nieograniczone możliwości łączenia z innymi stylami, wzorami, a także kolorami. Gres występuje także w wersji grey.
Ponadczasowa elegancja
Godna oprawa wnętrza to wybór dekoracji i wykończeń, które współgrają z naszym charakterem, czy stylem życia. Kolekcja HAMBURG akcentuje harmonię, elegancję i swoistą delikatność wnętrza. Pozwala stworzyć pomieszczenie w wielu stylach, industrialnym, klasycznym, nowoczesnym, a nawet minimalistycznym. Szara, stonowana kolorystyka to wybór, który nie podda się chwilowym modom. Dosyć bezpieczne rozwiązanie przełamuje wyraziste, jaśniejsze użylenie, dodając całości charakteru i szlachetności. Dzięki temu gres jest wierną, bardzo udaną imitacją wyglądu kamienia.
Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Gres ma rektyfikowane krawędzie (płytka została przycięta mechaniczne do jednego wymiaru), dzięki czemu możemy stworzyć gładką powierzchnię z wąską fugą. Charakteryzuje go też odporność na uszkodzenia mechaniczne i mróz. Ze względu na trzecią klasę ścieralności jest wytrzymały, nadaje się więc do pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Przeznaczony jest do położenia wewnątrz pomieszczeń na podłogach i/lub ścianach. Może być również stosowany na zewnątrz, jednak wyłącznie na ścianach, ze względu na polerowaną powierzchnię. W paczce znajdują się 4 sztuki.
Dane wytwórcy
MEGABAY S.A.
Gęsia 3lok.B1.07
20-719 Lublin
kontakt@megabay.pl
5901750711510
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 30,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |










