Gres szkliwiony polerowany Edmonton light grey 60 x 60 cm
Nr produktu: 6631048Opis produktu
Nr produktu: 6631048
Gres polerowany EDMONTON light grey 60 x 60 cm.Stonowana kolorystyka szarości wprowadza do pomieszczenia harmonię i jest dobrą bazą do kolejnych etapów aranżacji. Gres EDMONTON light grey sprawdzi się doskonale w każdym pomieszczeniu. Estetyka marmuru doda wnętrzu elegancji i prestiżu. Przeznaczony jest do położenia wewnątrz pomieszczeń na podłogach i/lub ścianach. Może być również stosowany na zewnątrz, jednak wyłącznie na ścianach, ze względu na polerowaną powierzchnię.
Ponadczasowe piękno marmuru
W kolekcji EDMONTON główną rolę grają różne odcienie szarości, które pięknie komponują się z dynamicznym wzorem żyłek oddających strukturę marmuru. Tak urządzone wnętrze będzie ponadczasowo stylowe, wytworne, a jednocześnie subtelne. Gres sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, jak i w przestrzeniach zewnętrznych. Wpisze się w dowolną przestrzeń niezależnie od aranżacji.
Perfekcyjna, jednolita powierzchnia
Gres ma rektyfikowane krawędzie (płytka została przycięta mechaniczne do jednego wymiaru), dzięki czemu możemy stworzyć gładką powierzchnię z wąską fugą. Charakteryzuje go też odporność na uszkodzenia mechaniczne i mrozoodporność. Ze względu na wysoką klasę ścieralności jest wytrzymały, nadaje się więc do pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Cechuje go także tonalność, co oznacza, że na płytkach jest kilka grafik, by możliwie najlepiej odzwierciedlić wzór prawdziwego kamienia. W paczce znajdują się 4 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750716775
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 28,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |








