Gres szkliwiony polerowany Crista white 60 x 60 cm
Nr produktu: 7231525Opis produktu
Nr produktu: 7231525
Gres szkliwiony polerowany Crista white 60 x 60 cm
Gres szkliwiony w połysku matowy polerowany Crista White to elegancka płytka o wymiarach 60 x 60 cm, która wprowadza do wnętrza subtelną luksusowość i wyrafinowany styl. Inspirowany naturalnym marmurem, Crista White dzięki subtelnym, trójwymiarowym wzorom na powierzchni, płytka tworzy elegancki i nowoczesny efekt, który doskonale wpasuje się w różnorodne aranżacje wnętrz. Płytki są rektyfikowane, co pozwala na układanie z minimalnymi fugami, nadając powierzchni jednolity, elegancki wygląd. Klasa ścieralności 3 sprawia, że gres ten jest odpowiedni do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu, takich jak łazienki, kuchnie czy salony. W paczce znajdują się 4 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750724497
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,5 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |














