Gres szkliwiony polerowany Atlanta carrara 60 x 60 cm
Nr produktu: 7027873Opis produktu
Nr produktu: 7027873
Gres polerowany ATLANTA carrara 60 cm x 60 cm
Gres inspirowany jest wyglądem naturalnego kamienia. Przeznaczony jest do kładzenia we wnętrzach zarówno na podłodze jak i ścianie oraz na zewnątrz.
Szyk i elegancja
Naturalny kamień jest ponadczasowym rozwiązaniem, które zawsze prezentuje się elegancko i szykownie. Płytki pasują do klasycznych aranżacji ale i tych nowoczesnych. Jasny gres wizualnie powiększy wnętrze co świetnie sprawdzi się szczególnie w niewielkich wnętrzach.
Zobacz więcej płytek z kolekcji Atlanta na Obi.pl - kliknij tutaj
Gres rektyfikowany
Płytki są rektyfikowane czyli przycięte mechanicznie tak aby móc zastosować cienką fugę. Dzięki takiemu zabiegowi możesz zyskać powierzchnię, która nie jest poprzecinana siatką fugi.
Wytrzymały i odporny
Gres jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwy w zachowaniu czystości oraz mrozoodporny. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750721434
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Polerowany |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 24,0 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |













