Gres szkliwiony Oris honey 30 x 120 cm
Nr produktu: 7016215Opis produktu
Nr produktu: 7016215
Gres szkliwiony Oris honey 30 x 120 cm
Drewnopodobny gres to stylowy ponadczasowy element aranżacji wnętrz.
Naturalny wygląd
Matowy gres Oris inspirowany jest wyglądem naturalnego drewna. Wzór ten jest ponadczasowy i uniwersalny dzięki czemu będzie się dobrze prezentować w każdym wnętrzu. Drewnopodobne płytki pasują do mebli w każdym stylu i kolorze.
Wysoka jakość i wytrzymałość
Matowe płytki możesz kłaść zarówno na ścianie jak i na podłodze. Warstwa szkliwa pozwala zachować oryginalny kolor gresu, przez cały czas użytkowania.
W paczce znajduje się 1,44 m2.
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5901503226650
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 8,3 kg |
| Wysokość: | 30,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 10 mm |


















