Gres szkliwiony Milton grafit 29,7 x 29,7 cm
Nr produktu: 5275342Opis produktu
Nr produktu: 5275342
Gres szkliwiony Milton grafit 29,7 cm x 29,7 cm
Grafitowy gres to klasyczne rozwiązanie, które prezentuje się elegancko i gustownie w każdym wnętrzu.
Eleganckie i uniwersalne wzornictwo
Gres o kwadratowym kształcie, w grafitowym kolorze posiada matowe wykończenie. Płytki dobrze prezentują się zarówno w towarzystwie płytek w innych kolorach jak i samodzielnie. Grafitowy kolor jest niezwykle uniwersalny. Pasują do niego dodatki i meble w każdym kolorze. Gres pozwoli Ci stworzyć nowoczesną, stylową aranżację wnętrz. Wytrzymałe płytki przeznaczone do wnętrz i na zewnątrz
Gres jest odporny na mróz i inne warunki atmosferyczne. Możesz więc stosować je nie tylko we wnętrzach ale i na zewnątrz, np. na balkonie.
Płytko posiadają czwartą klasę ścieralności. Oznacza to, że idealnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu).
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5901771561118
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 17,5 kg |
| Wysokość: | 29,7 cm |
| Szerokość: | 29,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |








