Gres szkliwiony Mathis grey 59,8 x 59,8 cm
Nr produktu: 6870950Opis produktu
Nr produktu: 6870950
Gres szkliwiony MATHIS grey 59,8 x 59,8
Gres MATHIS za sprawą szarej, stonowanej kolorystyki wypełni przestrzeń zarówno harmonią, jak i elegancją w najlepszym wydaniu. Wzór imitujący beton/cement podkreśli zaś oryginalność Twojego miejsca. Gres możesz układać zarówno na ścianach, jak i podłogach. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Nowoczesny i elegancki
Nowoczesny styl i ponadczasowa kolorystyka to cechy charakterystyczne gresu MATHIS. Odcieniom szarości towarzyszą refleksy odzwierciedlające strukturę cementu/betonu. Tak wykończona przestrzeń nabiera dość mocnego, surowego charakteru, który jednocześnie zachwyca harmonią i uporządkowaniem. Będzie stanowić atrakcyjne uzupełnienie eleganckiego wnętrza. Ten minimalistyczny wzór przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych wnętrz, jak i harmonijnych, spokojnych aranżacji.
Właściwości antypoślizgowe i mrozoodporne
Gres ma rektyfikowane krawędzie (został przycięty mechaniczne do jednego wymiaru), dzięki czemu możemy stworzyć gładką powierzchnię z wąską fugą. Ze względu na 4 klasę ścieralności można go stosować do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych. Współczynnik antypoślizgowości wynosi R10. Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia. Nadaje się więc zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. W paczce znajdują się 3 sztuki o wymiarach 59,8 x 59,8 cm (1,07 m2).
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5901771042853
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 18,2 kg |
| Wysokość: | 59,8 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |

















