Gres szkliwiony Marsylia beige 15,5 x 62 cm
Nr produktu: 7019433Opis produktu
Nr produktu: 7019433
Gres szkliwiony MARSYLIA beige 15,5 cm x 62 cm
Matowy gres MARSYLIA doskonale wpisuje się w najmodniejsze trendy, w centrum zainteresowania stawiając stonowaną kolorystykę i wzory odwołujące się do natury. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także na tarasie. Gres możesz układać zarówno na ścianach, jak i podłogach. Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz.
Naturalne piękno drewna
Matowy gres MARSYLIA doskonale dopełni rustykalne, ale też nowoczesne i minimalistyczne wnętrza lub przestrzenie zewnętrzne. Uniwersalna kolorystyka wypełni Twoją przestrzeń lekkością i bliskością przyrody. Wzór drewna sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne i harmonijne. Nacisk został położony na subtelne sęki, imitację realnej faktury drewna oraz ciepłe wybarwienie grafiki. Całość prezentuje się autentycznie i stylowo. Gresy imitujące wygląd drewna w przeciwieństwie do naturalnego surowca nie reagują źle na wilgoć, czy mróz.
Mrozoodporny, o wysokiej klasie ścieralności
Matowy gres szkliwiony MARSYLIA posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych. Ze względu na wysoką, czwartą klasę ścieralności idealnie nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Sprawdzi się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Łączy znakomite parametry użytkowe z efektowym wyglądem. W paczce znajduje się 14 sztuk o wymiarach 15,5 x 62 cm (1,34 m2).
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5907518308633,5907518307513
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 18,4 kg |
| Wysokość: | 15,5 cm |
| Szerokość: | 62,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |


















