Gres szkliwiony Manganero light grey 59,8 x 59,8 cm
Nr produktu: 7241896Opis produktu
Nr produktu: 7241896
Gres szkliwiony Manganero light grey 59,8 x 59,8 cm
Matowy gres szkliwiony Manganero od firmy Cersanit w rozmiarze 59,8 x 59,8 cm to znakomity wybór dla osób poszukujących funkcjonalnych i stylowych rozwiązań do swojego wnętrza. Płytki o grubości 8 mm są rektyfikowane, co pozwala na uzyskanie jednolitej powierzchni z minimalnymi fugami. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną stworzyć harmonijną i spójną aranżację. Wysoki standard antypoślizgowości R9 sprawia, że gres ten jest bezpiecznym wyborem do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, takich jak kuchnie czy łazienki, zapewniając ochronę przed poślizgnięciami. Połączenie szkliwionej powierzchni z funkcjonalnością antypoślizgową czyni Manganero nie tylko estetycznym, ale i praktycznym wyborem. W paczce znajdują się 3 sztuki.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5907753258915
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,2 kg |
| Wysokość: | 59,8 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |


















