Gres szkliwiony Magnolia beige 60 x 60 cm
Nr produktu: 7320609Opis produktu
Nr produktu: 7320609
Gres szkliwiony Magnolia beige 60 x 60 cm
Magnolia o grubości 8 mm to wysokiej jakości płytki o matowym wykończeniu, które charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie, co czyni je idealnym wyborem do miejsc o dużym natężeniu ruchu. Posiadają klasę ścieralności IV, co gwarantuje ich długotrwałą trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Płytki są mrozoodporne, co pozwala na ich zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, a ich rektyfikacja zapewnia precyzyjne wymiary i ułatwia montaż, umożliwiając uzyskanie praktycznie bezszwowego efektu. Dzięki właściwościom antypoślizgowym klasy R10, gres Magnolia jest bezpieczny w użytkowaniu, zwłaszcza w miejscach narażonych na wilgoć, takich jak łazienki czy kuchnie. Całkowita waga paczki wynosi 32 kg, co świadczy o solidności i jakości produktu. W paczce znajduje się 5 sztuk.
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5901503232446
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,4 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |
















