Gres szkliwiony Lookwood naturale 20 x 60 cm
Nr produktu: 7335722Opis produktu
Nr produktu: 7335722
Gres szkliwiony Lookwood naturale 20 x 60 cm
Gres szkliwiony firmy Ceramika Paradyż o wymiarach 20 x 60 cm to elegancka i funkcjonalna opcja do różnorodnych wnętrz. Płytki mają grubość 7,2 mm, co zapewnia ich solidność, a klasa ścieralności IV sprawia, że są odporne na intensywne użytkowanie, zachowując estetyczny wygląd na dłużej. Wykończenie matowe nadaje płytkom subtelny, nowoczesny wygląd, jednocześnie ułatwiając ich czyszczenie. Produkt jest mrozoodporny, co czyni go odpowiednim do stosowania na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych. Waga paczki wynosi 21,42 kg. Antypoślizgowość R9 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, szczególnie w miejscach narażonych na wilgoć. W paczce znajduje się 11 sztuk.
Dane wytwórcy
Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Piotrkowska 61
26-300 Opoczno
esklep@paradyz.com.pl
5900139030969
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,97 kg |
| Wysokość: | 20,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |








