Gres szkliwiony Harton cream slim 59,8 x 119,8 cm
Nr produktu: 7204365Opis produktu
Nr produktu: 7204365
Gres szliwiony HARTON cream slim 59,8 x 119,8 cm 2,14 m2
Gres inspirowany jest naturalnym kamieniem w kremowym kolorze. Dzięki niemu każde wnętrze będzie wyglądać stylowo i elegancko.
Wyjątkowy design
Gres prezentuje się niezwykle elegancko i gustownie. Wzór naturalnego kamienia jest ponadczasowym, uniwersalnym motywem. Kremowy kolor jest na tyle uniwersalny, że będzie dobrze korespondować z dodatkami w każdym kolorze. Gres będzie dobrze wyglądać we wnętrzach klasycznych, eleganckich ale i tych nowoczesnych.
Duże możliwości aranżacyjne zapewnia to, że płytka jest rektyfikowana - przycięta tak aby móc zastosować wąską fugę. Możesz więc uzyskać efekt jednolitej powierzchni, której nie dzieli siatka fugi.
Wytrzymały materiał i wysoka jakość wykonania
Płytki wyróżniają się wysoką (V) klasą ścieralności co świadczy o jego dużej wytrzymałości i może być stosowany w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto ma wysoką klasę antypoślizgowości - R10. Płytki możesz kłaść zarówno na ścianie jak i na podłodze a dzięki właściwościom mrozoodpornym, również na ścianach zewnętrznych. Warstwa szkliwa pozwala zachować oryginalny kolor gresu, przez cały czas użytkowania. Gres jest łatwy do czyszczenia i pielęgnacji.
W paczce znajdują się 3 sztuki.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5901771100249
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 5 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 10,4 kg |
| Wysokość: | 59,8 cm |
| Szerokość: | 119,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 6 mm |












