Gres szkliwiony Forest Line 14,7 x 89 cm
Nr produktu: 7131592Opis produktu
Nr produktu: 7131592
Gres szkliwiony FOREST LINE 14,7 cm x 89 cm
Matowy gres z serii Forest Line pokrywa drewnopodobny wzór, który pięknie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Płytki można stosować do wnętrz i na zewnątrz. Są wytrzymałe i odporne.
Stylowy wygląd
Drewnopodobny sprawdzi się nie tylko w łazience czy kuchni ale i korytarzu, salonie a nawet tarasie. Jego uniwersalny wygląd sprawia, że pasuje do wnętrz urządzonych w każdym stylu od nowoczesnego po klasyczny, elegancki czy boho.
Gres mrozoodporny
Matowe płytki są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym również mrozu. Dzięki temu mogą być kładzione nie tylko we wnętrzach ale i na zewnątrz, np. na balkonie czy tarasie.
Odporne i wytrzymałe
Matowy gres posiada wysoką klasę ścieralności, co sprawia że sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych ale i tych użyteczności publicznej z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu. Jego współczynnik antypoślizgowości wynosi R10 co zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się a co za tym idzie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5901771047261
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 18,8 kg |
| Wysokość: | 89,0 cm |
| Szerokość: | 14,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |


















