Gres szkliwiony Demi patchwork 29,8 x 29,8 cm
Nr produktu: 6396550Opis produktu
Nr produktu: 6396550
Gres szkliwiony DEMI patchwork 29,8 x 29,8 cm.Jednymi z najmodniejszych obecnie trendów w aranżacji wnętrz, a także pomieszczeń zewnętrznych, są dekoracje akcentujące patchwork. Oryginalne wzory, łączenie różnych motywów, to niezwykle modne kompozycje, które wykorzystywane są szczególnie w łazience i kuchni. Gres DEMI będzie idealnym dodatkiem w duchu patchworku, pozwoli stworzyć oryginalne zestawienia i układy, obok których trudno będzie przejść obojętnie.
Wyrazisty wzór
Wnętrze zaaranżowane z wykorzystaniem patchworkowego gresu DEMI będzie niepowtarzalne i niezwykle oryginalne. Ozdobne wzory osadzone w czerni i bieli sprawdzą się nie tylko w pomieszczeniach w stylu retro, ale także nowoczesnych czy minimalistycznych. Uniwersalna kolorystyka pozwala łączyć je z szeregiem barw, w zależności od efektu końcowego, którymi chcemy osiągnąć. Co ważne, gres nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Możesz układać go na ścianach i podłogach, rodzaj zastosowania nie jest ograniczeniem.
Mrozoodporny, wysoka jakość wykonania
Gres matowy charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jest mrozoodporny i wytrzymały na działanie czynników atmosferycznych. Łączy znakomite parametry użytkowe z efektowym wyglądem. W paczce znajduje się 15 sztuk.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5902115769481
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 24,5 kg |
| Wysokość: | 29,8 cm |
| Szerokość: | 29,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |














