Gres szkliwiony Crista white carving 60 x 60 cm
Nr produktu: 7082738Opis produktu
Nr produktu: 7082738
Gres szkliwiony Crista white carving 60 cm x 60 cm
Gres szkliwiony CRISTA to produkt charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych.
Minimalistyczna, uniwersalna kolorystyka
Aranżacja przestrzeni z wykorzystaniem gresu CRISTA to inwestycja na lata. Naturalna i minimalistyczna kolorystyka gresu odzwierciedla wygląd marmuru. Może zmieniać się wraz z kolejnymi pomysłami aranżacyjnymi. W zależności od tego, jakie dodatki i dekoracje wybierzesz, będzie pasować do wielu stylów i kompozycji.
Matowe tło, delikatny wzór
Gres jest udaną imitacją wyglądu kamienia, jakim jest marmur. Doda wnętrzu wyrafinowania i elegancji. Szara, stonowana kolorystyka to wybór, który nie podda się chwilowym modom. Dosyć bezpieczne rozwiązanie przełamuje wyraziste, jaśniejsze użylenie, dodając całości charakteru i szlachetności.
Rektyfikowany, mrozoodporny
Matowa płytka rektyfikowana, czyli przycięta mechanicznie do jednego wymiaru. Dzięki temu, przy układaniu można zastosować wąską fugę. Charakteryzuje go też odporność na mróz. Ze względu na trzecią klasę ścieralności jest wytrzymały, nadaje się więc do pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Przeznaczony jest do położenia na podłogach i/lub ścianach. W paczce znajdują się cztery sztuki. Zobacz więcej płytek podłogowych na Obi.pl kliknij tutaj.
Dane wytwórcy
Egen S.A.
M.Smoluchowskiego 1 B
20-474 Lublin
sekretariat@egen.pl
5901750722240
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,5 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |






































