Gres szkliwiony Corsica cream 30 x 60 cm
Nr produktu: 7017718Opis produktu
Nr produktu: 7017718
Gres szkliwiony Corsica cream 30 cm x 60 cm
Gres szkliwiony matowy charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.
W paczce 9 sztuk.
Dane wytwórcy
Star Gres Sp.z.o.o.
Ceramiczna 5
26-200 Końskie
produkt@grupakonskie.pl
5907518308695,5907518307476
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 23,7 kg |
| Wysokość: | 30,5 cm |
| Szerokość: | 60,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 7 mm |


















